معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور از تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره نماز در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ منصور سرگزی در حاشیه جلسه هم‌اندیشی  جشنواره که در استان برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: جشنواره نماز در فضای مجازی با هدف، ترویج و توسعه فرهنگ نماز از طریق فضای مجازی، تقویت مبانی اعتقادی و دینی نوجوانان و جوانان در فضای مجازی و کاهش آسیب‌های فضای مجازی از طریق گسترش پیام‌ها و محتواهای نماز برگزار می‌شود.

تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره نماز در فضای مجازی

وی با بیان اینکه علاقه‌مندان بالای ۱۳ سال می‌توانند تا پایا ۱۵ فروردین سال ۹۶ آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند گفت: با برگزاری این جشنواره می‌توان از ظرفیت‌ دستگاههای متفاوت در امر ترویج فرهنگ نماز، تولید و بازنشر گسترده و متنوع محتوا تماز در فضای مجازی و … بهره‌مند شد.

 

این مسئول تصریح کرد: نخستین جشنواره نماز در فضای مجازی در بخش عمومی در ۵ موضوع و تخصصی ۴ حوزه در حال برگزاری است.

 

معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور به نحوه ثبت نام نیز اشاره داشت و بیان کرد: علاقه مندان می‌توانند آثار خود دا به سامانه جشنواره به نشانی www.chb-namaz.irارسال نمایند.

 

 سرگزی گریزی نیز به زمان برگزاری اختتامیه جشنواره داشت و خاطرنشان کرد: اختتامیه جشنواره نماز در فضای مجازی به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در نیمه اول اردیبهشت ماه سال ۹۶ برگزار خواهد شد.